تغییر مسیر ورود به پیشخوان وردپرس

یکی از راه های نفوذ به وردپرس توسط هکرها صفحه ورود پیشخوان وردپرس است که چنانچه از صفحه ورود پیشخوان وردپرس یعنی wp-admin برای ورود به مدیریت استفاده می کنید حتما مطالب این صفحه را مطالعه کنید . شما با تغییر مسیر ورود به پیشخوان وردپرس در واقع صفحه ورود به پیشخوان را برای همه کابران مخفی نگه میدارید  که همه ما میدانیم و بارها با این آدرس (yoursite com/wp-admin یا yoursite com/wp-login.php ) برای ورود به صفحه پیشخوان وردپرس خود استفاده کرده ایم و وارد ادمین سایت وردپرسی خود شده ایم. با تغییر آدرس ورود به بخش پیشخوان وردپرس به افزایش امنیت وردپرس خود کمک شایانی خواهید کرد و صفحه ورود به بخش ادمین وردپرس را میتوانیم از دست کاربران و یا هکر ها در امان بگذاریم.

تغییر مسیر ورود به پیشخوان وردپرس کافیست

افزونه ای که ما برای تغییر لینک ورود به ادمین وردپرس استفاده میکنیم افزونه HC Custom WP-Admin URL می باشد که با اینکه کار ما را به صورت کامل انجام میدن سادگی و راحتی را نگه داشته اند و میتوانید به راحتی و در 1 دقیقه صفحه ورود به پیشخوان وردپرس را به لینک دلخواه خود تغییر دهید که رایگان بودن این افزونه یکی از مزیت های این افزونه می باشد.

نام افزونه HC Custom WP-Admin URL را در بخش افزونه ها (افزودن افزونه) و در ادامه نصب و فعال نمائید .

 

تغییر مسیر ورود به پیشخوان وردپرس

پس از نصب و فعال سازی افزونه به بخش تنظیمات (پیوند های یکتا) مراجعه میکنیم که در اینجا بخشی از تنظیمات گزینه ای برای شما به نمایش داده میشود که مربوط به ایجاد آدرس جدید ورود به پیشخوان وردپرس (wp-admin) میباشد.

تغییر مسیر ورود به پیشخوان وردپرس

در این قسمت شما در فیلد میتوانید آدرسی که مورد نظرتون هست را وارد کنید. که جایگزین آدرس wp-admin خواهد شد.

تغییر مسیر ورود به پیشخوان وردپرس

پس از ذخیره ی تغییرات از وردپرس خود خارج شوید و مجددا برای ورود به وردپرس خود اقدام کنید که در نتیجه متوجه می شوید دیگر با آدرس “wp-admin”  نمی توانید وارد سایت شوید . و باید از این به بعد به جای (wp-admin)  آدرس (testlogin) و یا هر اسمی که خودتان درج کرده اید  وارد شوید .

امیدوارم این مطالبی که برای شما به اشتراک گذاشته ام توانسته باشد اطلاعات شما در ضمینه ی “تغییر مسیر ورود به پیشخوان وردپرس” افزایش دهد و همچنین در مدیریت وبسایت خود روز به روز موفقیت بسزایی را کسب کنید.

با دیدار دوباره ی شما…

نظرت چیه ؟

نظرات بسته شده است.