قوانین و مقررات

ضمن تشکر از شما کاربر محترم جهت انتخاب نبض تم برای خرید محصولات موردنظر خود، توجه شما را به مجموعه قوانین سایت جلب می نماییم:

تعاریف

نبض تم (شرکت): وبسایت نبض تم با آدرس دامنه nabztheme.com که کاربر محصولات را از طریق آن خریداری خواهد کرد. تمام خرید‌های وبسایت از طریق این دامنه صورت می‌گیرد و این قرارداد تنها شامل مشتریانی خواهد شد که از این آدرس برای خرید خود استفاده می‌کنند. نبض تم هیچگونه مسئولیتی در قبال خرید از دیگر وب‌سایت‌ها ندارد.

خریدار کسی است که به عنوان شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به خرید و پرداخت هزینه محصول می نماید.

بازاریاب کسی است که به عنوان شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به نشر لینک محصولات می نماید.

محصول: هر یک از محصولات ارائه شده توسط نبض تم

پرتال کاربران: سایت به آدرس https://nabztheme.com که خریدار در آنجا حساب داشته و از طریق این حساب می تواند فهرست محصولات خریداری شده خود را مشاهده و مدیریت کند. مشخصات خریدار در آنجا ثبت شده و قابل ویرایش و بروز رسانی است.

سیستم جامع تیکت: قابلیتی است در پرتال کاربران که کلیه مکاتبات الکترونیکی خریداران و بازاریابان و سایر کاربران با نبض تم در آنجا ثبت و از طریق شماره تیکت قابل پیگیری است.

تعرفه: فهرست کامل محصولات و خدمات قابل ارائه همراه با ویژگی ها و محدودیت ها و قیمت ها به نحوی که خریدار کاملا آگاه گردد.

تحویل محصول: ارائه لینک دانلود محصول خریداری شده و یا ارائه دسترسی بر اساس فاکتور یا قرارداد بین خریدار و نبض تم.

کاربر وب سایت: کلیه اشخاصی که از سراسر دنیا وب سایت نبض تم را مشاهده و مرور می کنند.

پشتیبانی: دپارتمان پشتیبانی نبض تم که از طریق بخش تیکت به سوالات و مشکلات کاربران پاسخ خواهد داد. این دپارتمان همه روزه (به غیر از روز‌های تعطیل) از ساعت ۸:۳۰ صبح الی 5:۳۰ عصر پاسخگوی مشتریان خواهد بود.

هویت

نبض تم: سایت اینترنتی با آدرس http://nabztheme.com که در این توافق نامه نبض تم نامیده می شود.

هویت خریدار: خریدار شخصی حقیقی یا حقوقی است که مشخصات وی در پرتال کاربران و در بانک اطلاعات کاربران شرکت وجود دارد و محصولات خریداری شده تحت حساب وی مدیریت می شود

هویت بازاریاب: بازاریاب شخصی حقیقی یا حقوقی است که مشخصات وی در پرتال کاربران و در بانک اطلاعات کاربران شرکت وجود دارد و محصولات خریداری شده یا بازاریابی شده تحت حساب وی مدیریت می شود

برای حفظ حقوق قانونی خریداران و بازاریابان ، کلیه این کاربران موظف به ارائه اطلاعات هویتی خود به نبض تم می باشند. ضمنا عواقب اعلام ناصحیح اطلاعات مستقیما بر عهده ایشان خواهد بود. نبض تم مسئولیتی در قبال کنترل صحت اطلاعات خریداران یا بازاریابان ندارد.

خریدارو بازاریاب اذعان می نماید که کلیه اطلاعات هویتی ارائه شده و آدرس ها وشماره تماس و امثالهم صحیح بوده و همواره در بروز نگه داشتن آنها در پرتال کاربران می کوشد. نبض تم حق دارد هر زمان که نیاز به کنترل این اطلاعات داشته تصویر برابر اصل این اطلاعات را از ایشان دریافت نماید. نبض تم حق دارد تا تکمیل اطلاعات صحیح و مستند نسبت به تعلیق سرویس دهی به خریدا یا بازاریاب اقدام نماید.

نحوه ارتباط طرفین با هم

روش ارتباطی مستند نبض تم با خریدارو بازاریاب، آدرس ایمیل یا حساب کاربری است که در پرتال کاربران ثبت شده است و کلیه ارتباطات به صورت پاسخ در تیکت های سیستم جامع تیکت است.

نبض تم مسئولیتی نسبت به تبعات و خسارات وارد بر خریدار و بازاریابی که اطلاعات تماس تغییر یافته خود را در حساب کاربری به ثبت نرسانده است ندارد.

تغییرات

تغییرات توافقنامه: توافقنامه استفاده از خدمات نبض تم تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین مجامع ناظر بر خدمات قابل ارائه نبض تم و از آنجا که این قوانین و توافقات در سطح کشور و بین الملل به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، نبض تم حق تغییرات آتی در توافقنامه را بر خود محفوظ می داند و نسخه توافقنامه بروز شده را از طریق لینک به صفحه توافقنامه در وب سایت نبض تم در دسترس عموم قرار خواهد داد. ضمنا نبض تم مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی نفر به نفر در خصوص تغییرات احتمالی نداشته و خریدار و بازاریاب می بایست موارد را عندالزوم با مراجعه به وب سایت نبض تم کنترل نماید.

تغییرات فنی: نبض تم برای بهبود کیفیت خدمات حق انجام تغییرات فنی، سخت افزاری، نرم افزاری یا شبکه ای را در سرویس های ارائه شده دارد. در مورد تغییراتی که سرویس خریدار یا بازاریاب را تحت تاثیر قرار می دهد نبض تم موظف است تا یک ماه پس از اعمال تغییرات، مشکلات احتمالی پیش آمده را رفع کند. خریدار و بازاریاب موظف هستند خود را با این تغییرات سازگار نمایند. هرگاه به دلیل موارد ضروری، نبض تم امکان اطلاع رسانی یا خدمات دهی را از دست بدهد و یا فوریت های فنی این مجموعه را ناچار به این امر نماید مسئولیتی برای اطلاع رسانی زمان و نحوه تغییرات نخواهد داشت ضمنا خریدار و بازاریاب به شرکت وکالت می دهد تا در زمان مورد نیاز در جهت بهبود سطح کیفی سرویس اقدام به انجام فعالیت های سخت افزاری و نرم افزاری روی سرورهای نبض تم نماید.

نبض تم می تواند تا زمانی که اطلاعات کافی در مورد موارد مشکوک پیدا نکرده است، اقدامی برای تغییر در سفارش، محصول یا خدمات صورت ندهد.

تحویل محصول

پس از پرداخت مبلغ سفارش توسط خریدار، با آماده تحویل شدن محصول خریداری شده، لینک دانلود در حساب کاربری خریدار درج می شود. عدم دسترسی خریدار به لینک دانلود یا وجود مشکل در دانلود محصول، مانع تحویل محصول نمی گردد و خریدار ضمن اعلام مشکل در تیکت پشتیبانی، می باید حداقل ۷۲ ساعت منتظر بماند تا مشکل رفع شود و لینک سالم برای ایشان ارسال گردد.

کلیه سفارشاتی که وضعیت آن ها به تکمیل شده تغییر یافته باشد در اسرع وقت به صورت فایل های دانلودی در حساب کاربری خریدار قابل مشاهده و استفاده خواهند بود. در صورت بروز مشکلات فنی، حداکثر زمان تحویل لینک های دانلود مربوط به سفارش ۷۲ ساعت کاری خواهد بود.

خریدار در صورتیکه در بازه زمانی حداکثر زمان تحویل، لینک محصول را دریافت ننماید موظف است حداکثر ۷ روز پس از پایان زمان تحویل مجاز، مراتب را توسط تیکت پشتیبانی، به بخش فروش نبض تم اعلام نماید.

در صورت بروز شرایط ویژه فنی و یا محدودیت هایی که تحویل در زمان مقرر آن انجام نشود، نبض تم مجاز به افزایش زمان تحویل سرویس تا ٢ برابر خواهد بود.

خریدار حق درخواست لغو سفارش خریداری شده را نخواهد داشت.

نبض تم مسئولیتی در قبال عدم تطابق با نیاز و یا عدم استفاده خریدار از محصول خریداری شده و تحویل شده را ندارد.

در هر سفارش تنها یک بسته نصبی آسان قالب به مشتری تحویل داده میشود و مابقی بسته های نصبی با دریافت هزینه به مشتری داده میشود.

در صورت وجود هرگونه مغایرت در توضیحات محصول و محصول ارائه شده به خریدار، خریدار موظف است مراتب را حداکثر یک روز پس از ثبت لینک دانلود در حساب کاربری ایشان به نبض تم اعلام نماید و نبض تم موظف است ضمن پیگیری مغایزت، مراتب اصلاح را در اسرع وقت به عمل آورد و در عدم رفع مشکل، مسئولیت نبض تم صرفا مسترد کردن وجه به خریدار (مطابق با منبع پرداخت وجه) و حذف سفارش از حساب کاربری خریدار خواهد بود.

امنیت و محرمانگی

به طور کلی محیط اینترنت به همان میزان سایر محیط های ارتباطی مانند پست، دورنگار و تلفن برای انتقال اطلاعات محرمانه امنیت دارد.

در کلیه این محیط ها ممکن است اطلاعات استراق سمع شوند. به همین دلیل ضمن آنکه نبض تم تمام تلاش خود را برای ایجاد محیطی امن برای نگهداری و تبادل اطلاعات به صورت محرمانه می نماید، با این حال از جانب احتیاط از خریداران و بازاریابان می خواهد که همیشه ارتباطات آنلاین اینترنتی خود را نا امن فرض نمایند. نبض تم هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با امنیت تبادل اطلاعات از شبکه و سرورهای خود با جاهای دیگر را نمی پذیرد.

نبض تم با تدابیر امنیتی خود مسئول حفظ امنیت پایه سرویس های خود می باشد.

نبض تم مسئولیتی نسبت به ضعف ایمنی ناشی از نرم افزارها، application ها ویا برنامه های مورد استفاده خریدار یا بازاریاب ندارد.

نبض تم مسئولیتی نسبت به امنیت تبادل داده ما بین خریدار و سرورهای بانکی ندارد.

نبض تم مسئولیتی نسبت به در اختیار گرفتن کلمه عبور حساب کاربری خریدار و بازاریاب، توسط اشخاص ثالث ندارد.

نبض تم موظف به رعایت محرمانگی کلیه داده های موجود در حساب کاربری خریدار و بازاریاب می باشد و همچنین آن را در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد.

نبض تم تلاش خود را برای حصول بالاترین سطح امنیت ممکن برای حساب کاربری خریداران و بازاریابان انجام می دهد از این رو نبض تم نسبت به اموری که در حیطه مسئولیت خریدارو بازاریاب از لحاظ نگهداری امنیت حساب خود می باشد مسوولیتی ندارد.

در صورت نیاز خریدار و بازاریاب جهت برطرف کردن مشکلات غیر مرتبط با وظایف نبض تم، نبض تم بنا به حجم کار مجاز به دریافت هزینه اضافه جهت رفع مشکل می باشد.

مرجع قضاوت

در صورت بروز اختلاف، جهت رفع اختلاف، خریدار و بازاریاب موظف هستند بدوا نسبت به اعلام موضوع در تیکت پشتیبانی نبض تم اقدام نمایند و در صورت عدم کسب پاسخ مناسب، نسبت به ارتباط با مدیریت شرکت اقدام نمایند تا موضوع مجددا مورد رسیدگی واقع گردد. در صورت عدم حصول نتیجه پس از ۳۰ روز کاری، خریدار یا بازاریاب می تواند با تشکیل هیئت حل اختلاف مورد توافق طرفین، موضوع را مورد بررسی و رسیدگی قرار دهند.

شرایط و ضوابط کلی خریدار

سوالات پیش از خرید را حتما در دیدگاه های همان محصول مطرح کنید.

درخواست های پشتیبانی برای محصول خریداری شده صرفا می باید توسط سیستم تیکت نبض تم به ثبت برسد.

بررسی دیدگاه های هر محصول، چگونگی پاسخگویی نبض تم به دیدگاه کاربران و زمان ارسال پاسخ ها می تواند معیار خوبی برای سنجش پشتیبانی نبض تم از محصول باشد.
تبصره : ذکر این نکته ضروریست که نبض تم نیز ملزم به پشتیبانی ۲۴ ساعته یا شخصی سازی محصول برای خریداران نیستند و صرفا پشتیبانی شامل مواردی است که محصول به فروش رفته دارای مشکل باشد.

پشتیبانی محصولات خریداری شده صرفا توسط نبض تم انجام خواهد شد.

پیش از خرید حتما به کیفیت محصول، نظر سایر خریداران، دیدگاه های ارسالی کاربران، امتیاز کاربران، پیش نمایش آنلاین، توضیحات محصول و … دقت فرمایید.

امکان بازگشت وجه محصولات خریداری شده یا شارژ های انجام شده در کیف پول به هیچ وجه وجود ندارد. پیش از اجرای هرگونه عملیات مالی تصمیم بگیرید.

محصول معیوب و همچنین محصولی که دارای مشکل باشد پس از تایید کارشناسان نبض تم و عدم رفع مشکل توسط نبض تم، از سایت حذف خواهد شد.
تبصره : بازگشت وجه به حساب کاربران (کاربرانی که صرفا نسخه معیوب را خریداری کرده و نسخه سالم برای محصول در اختیار ایشان قرار نگرفته است) برایشان به کارت بانکی آن ها بازگردانده میشود.

هرگونه تبلیغ محصول دیگر و بحث در مورد مارکت های دیگر و توهین به افراد دیگر در دیدگاه و تیکت پشتیبانی بلافاصله و بدون اخطار قبلی موجب مسدود شدن اکانت کاربری خواهد شد و موجودی حساب کاربر خاطی نیز بلوکه شده و حق هرگونه شکایت توسط کاربر سلب می شود.

فروش و پخش محصولات، در سایر مارکت ها و سایت ها ممنوع است و در صورتی که ثابت شود محصول خریداری شده، توسط شما در سایر سایت ها و شبکه های اجتماعی به فروش رفته یا به صورت رایگان در اختیار سایر کاربران قرار داده شده است و یا حتی مشخص شود کاربر با خرید یک نسخه، روی چندین سایت به استفاده از محصول می پردازد، نبض تم این حق را دارد تا در راستای حمایت از حقوق نبض تم دسترسی شما به نسخه های آتی محصول خریداری شده را متوقف و در صورت تکرار این عمل، حساب کاربری شما را مسدود کند.

نبض تم هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی و تحریم را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی نهایت تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد خواهیم کرد. بروز هر یک از موارد فورس ماژور موجب تخطی خریداران از شرایط خدمات نخواهد شد و تحریم یا عدم امکان تبادل ارز از موارد فورس ماژور برای نبض تم خواهد بود.

با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت نبض تم، خریدار مواد توافقنامه و ضوابط نبض تم را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد.

نبض تم در قبال حفاظت کامل از اطلاعات شخصی خریدار مسئول بوده و فقط در صورت دریافت حکم قضائی اطلاعات شخص مورد تقاضا را بنا بر ضرورت قانونی در اختیار مقام قضائی قرار خواهد داد.

خدمات نبض تم به همان شکلی که هستند ارائه می شوند و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آنها نمی گردد. ضمنا هیچگونه ضمانتی مانند مطابق نیاز خریدار بودن، بی عیب بودن، امنیت و … ارائه نمی شود. همه ضمانتهای کتبی و شفاهی در مورد سرویسهای نبض تم که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار بوده و نبض تم هیچگونه خسارتی بابت عملکرد محصولات ارائه شده به هر نحو نمی پردازد. نبض تم تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی (مانند از دست رفتن اطلاعات سایت شما) نخواهد بود.

سقف خسارات اثبات شده توسط مرجع رفع اختلاف به خریدار برای هریک از انواع خدمات و محصولات، حداکثر معادل هزینه پرداختی آن محصول توسط خریدار بوده و نبض تم هیچگونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت.

هرگونه فروش و انتشار محصولات نبض تم در سایر سایت ها خلاف قوانین بوده و از مراجع قانونی پیگیری خواهد شد.

تغییرات توافقنامه: توافقنامه استفاده از خدمات نبض تم تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین مجامع ناظر بر خدمات قابل ارائه نبض تم و از آنجا که این قوانین و توافقات در سطح کشور و بین الملل به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، نبض تم حق تغییرات آتی در توافقنامه را بر خود محفوظ می داند و نسخه توافقنامه بروز شده را از طریق لینک به صفحه توافقنامه در وب سایت نبض تم در دسترس عموم قرار خواهد داد. ضمنا نبض تم مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی نفر به نفر در خصوص تغییرات احتمالی نداشته و خریدار می بایست موارد را عندالزوم با مراجعه به وب سایت نبض تم کنترل نماید.

قوانین بازاریاب

بازاریابی و انتشار لینک های بازاریابی در شبکه ها و سایت هایی صورت گیرد که مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کنند.

بازاریابان عزیز مجاز به درج امکانات غیر واقعی مغایر توضیحات محصولات نیستند و می باید امکانات و توضیحات هر محصول را مطابق با موارد مندرج در نبض تم به کاربران هدف خود اعلام کنند.

حداقل مبلغ تسویه حساب با بازاریابان ۱۰۰.۰۰۰ تومان است.

تبصره : تنها موجودی حاصل از بازاریابی محصول، قابل برداشت است و بازاریابان نمی توانند با شارژ کیف پول خود، موجودی حساب را افزایش داده و درخواست برداشت وجه ارسال کنند. مبالغ شارژ شده به این منظور به هیچ وجه قابل عودت نیست و بازاریابان عزیز می توانند با اعتبار غیرنقدی خود به خرید از سایت بپردازند.

تسویه حساب با بازاریابان هفته ای ۲ مرتبه در روزهای یکشنبه و پنج شنبه انجام می شود.
تبصره : درخواست های تسویه حساب می باید حداقل ۲ روز پیش از روزهای تسویه حساب ارسال شده باشند. در غیر این صورت تسویه حساب به اولین مرحله تسویه پس از گذشت این زمان موکول خواهد شد.

مبلغ تسویه حساب ها هیچ گونه سقفی ندارد.

نبض تم هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی و تحریم را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی نهایت تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد خواهیم کرد. بروز هر یک از موارد فورس ماژور موجب تخطی بازاریابان از شرایط همکاری نخواهد شد.

با ارسال درخواست فعالسازی همکاری در فروش و بازاریابی، بازاریابان مواد توافقنامه و ضوابط نبض تم را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از ایشان وجود ندارد.

نبض تم در قبال حفاظت کامل از اطلاعات شخصی بازاریابان مسئول بوده و فقط در صورت دریافت حکم قضائی اطلاعات شخص مورد تقاضا را بنا بر ضرورت قانونی در اختیار مقام قضائی قرار خواهد داد.

خدمات نبض تم به همان شکلی که هستند ارائه می شوند و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آنها نمی گردد. ضمنا هیچگونه ضمانتی مانند به فروش رفتن محصول، تبلیغ محصول در سایر سایت های مرتبط با مارکت و یا معرفی محصول در سایر سایت ها ارائه نمی شود. همه ضمانتهای کتبی و شفاهی در مورد سرویسهای نبض تم که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار بوده و نبض تم هیچگونه خسارتی بابت عملکرد محصولات ارائه شده به هر نحو نمی پردازد. نبض تم تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی (مانند از دست رفتن اطلاعات سایت شما) نخواهد بود.

سقف خسارات اثبات شده توسط مرجع رفع اختلاف به بازاریابان برای هریک از انواع خدمات و محصولات، حداکثر معادل هزینه یک بار خرید محصول مطابق با قیمت مندرج در نبض تم بوده و نبض تم هیچگونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت.

تغییرات توافقنامه: توافقنامه استفاده از خدمات نبض تم تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین مجامع ناظر بر خدمات قابل ارائه نبض تم و از آنجا که این قوانین و توافقات در سطح کشور و بین الملل به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، نبض تم حق تغییرات آتی در توافقنامه را بر خود محفوظ می داند و نسخه توافقنامه بروز شده را از طریق لینک به صفحه توافقنامه در وب سایت نبض تم در دسترس عموم قرار خواهد داد. ضمنا نبض تم مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی نفر به نفر در خصوص تغییرات احتمالی نداشته و بازاریابان می بایست موارد را عندالزوم با مراجعه به وب سایت نبض تم کنترل نماید.

پشتیبانی محصولات خریداری شده

زمان پاسخگویی به سوالات و تیکت های مشتری حداقل ۱۰ دقیقه و حداکثر 2 روز می‌باشد.

در روز‌های تعطیل رسمی و جمعه‌ها پاسخگویی به تیکت‌ها وجود ندارد. تیکت‌های ارسالی در این روز‌ها، در اولین ساعات کاری روز بعد پاسخ داده خواهد شد.

نبض تم مسئولیتی در قبال سفارشی سازی محصول برای مشتری و یا حل مشکلات تداخل محصول با سایر قالب‌ها و افزونه‌ها نخواهد داشت.

نبض تم موظف است بابت خرید هر قالب، یکبار نصب رایگان را برای کاربر بدون دریافت هزینه انجام دهد. حداکثر زمان نصب قالب 2 روز بعد از ارسال درخواست نصب در روز‌های کاری غیر تعطیل می‌باشد.

مشتری می بایست جهت نصب رایگان قالب ها، یک هاست خام در اختیار پشتیبانان سایت قرار دهد.

از آنجا که نصب افزونه‌ها بسیار آسان و با چند کلیک هست، نصب افزونه باید توسط کاربر انجام شود.

تمامی خدمات نبض تم بصورت دیجیتال و آنلاین ارائه می‌شود. بدیهی است ارائه پشتیبانی و آپدیت‌های بعدی محصولات روند کار شرکت را ادامه خواهد داد. تمام سعی خود را خواهیم کرد تا محصولات به‌روز و پشتیبانی مناسب ارائه کنیم. در صورتی که یکی از محصولات سایت توسط سازنده اصلی بروز‌رسانی نشد و یا عدم رضایت کاربران را به دلیل مشکلات موجود در محصول در پی داشت، فروش محصول را متوقف کرده و محصول جایگزینی برای آن منتشر خواهیم کرد.

در صورتی که فروش یکی از محصولات به هر دلیلی روی وب‌سایت متوقف شد. پشتیبانی محصول ادامه خواهد داشت اما طبیعی است که آپدیت‌های بعدی در دسترس خریداران قرار نخواهد گرفت. البته تمام مشکلاتی محصول از طریق تیکت پاسخگویی و حل خواهند شد.

متاسفانه وردپرس با هاست ویندوزی سازگاری ندارد و برای کارکرد صحیح افزونه ها باید از هاست لینوکسی استفاده کنید. طبیعتا امکان پشتیبانی و استفاده از گارانتی بازگشت وجه برای سایت‌هایی که از هاست ویندوزی استفاده می‌کنند فراهم نیست. کنترل پنل هاستینگ شما باید سی پنل یا دایرکت ادمین باشد تا با وردپرس سازگاری کامل داشته باشد.

گارانتی بازگشت وجه شامل مواردی است که محصول خریداری شده مطابق با توضیحات ارائه شده در سایت نباشد. عدم وجود امکانات مورد نیاز شما در محصول خریداری شده، شامل گارانتی بازگشت وجه نمی‌باشد. مشتری باید قبل از خرید اطلاعات محصول را بصورت دقیق مطالعه و بررسی نماید.

مشتری می بایست برای حل مشکلات, اطلاعات سایت خود را در اختیار پشتیبانان نبض تم قرار دهد. اطلاعات مورد نیاز شامل آدرس ورود به سایت و اطلاعات ورود به پنل مدیریت وردپرس و در برخی موارد، پنل مدیریت هاست می‌باشد.

کاربرانی که از سرویس میزبانی وب با منابع کم استفاده می‌کنند با مشکلاتی مواجه خواهند شد که در این صورت از طریق بخش پشتیبانی به کاربر اطلاع داده می‌شود، تا نسبت به تعویض هاست خود اقدام نمایند.

برخی قالب‌ها یا افزونه‌های حرفه‌ای نیاز به منابع مورد نیاز برای اجرا نیاز دارند و امکان نصب آن‌ها در لوکال‌هاست نیست.
تبصره: پشتیبانی شامل آموزش کار با محصولات خریداری شده نیست.

محصولات بومی‌سازی شده

موقع خرید قالب ها دقت داشته باشید تنها دموی فارسی قالب که در نبض تم مشاهده می فرمایید روی سایت شما نصب می شود. برخی قالب ها برای نصب سایر دموها نیاز به خرید کد لایسنس سازنده از سازنده اصلی دارند. تهیه لایسنس سازنده برای این موارد با هزینه کاربر خواهد بود.

برخی از افزونه‌ها و قالب‌ها برای فعالسازی تمامی بخش‌ها نیاز به کد لایسنس سازنده دارند. از آنجایی که هزینه لایسنس برای هر دامنه توسط سازنده دریافت می‌شود، تهیه لایسنس سازنده برای این موارد با هزینه کاربر خواهد بود.

برخی موارد تحریم شده توسط سرویس‌های خارجی روی محصولات و قابلیت‌های آنها تاثیرگذار خواهد بود که در این مورد بصورت اطلاعیه‌های عمومی روی سایت اطلاع رسانی خواهد شد. بدیهی است به دلیل تعداد بالای محصولات سایت، امکان طرح مشکلات تحریمی برای هر محصول بصورت جداگانه وجود ندارد. لذا این مورد دلیلی قانع کننده برای استفاده از گارانتی بازگشت وجه نخواهد بود.

گوگل مپ: API نمایش گوگل مپ قبلا بصورت رایگان توسط گوگل ارائه می‌شد اما اخیرا گوگل مپ استفاده از API را مبنی بر ارائه اطلاعات کارت اعتباری بین المللی کرده. بدیهی است که استفاده از نقشه گوگل و دریافت API ها برای استفاده در برخی قالب ها و افزونه ها به عهده کاربر می‌باشد.

همراه با برخی از قالب‌ها، افزونه‌هایی ارائه می‌شود که مسئولیت فارسی سازی و آپدیت بودن افزونه‌های جانبی با نبض تم نخواهد بود. البته این افزونه‌ها همراه با قالب توسط سازنده آپدیت می‌‌شوند اما تضمینی برای آپدیت شدن افزونه‌ها توسط سازنده نیست.